Share:
 

Representative Teams 2019/20

 

Under 12 Boys Championship Team

1JULIANBASS
2THOMASBAYO
3HUGHBURKE
4ELIBRAIN
5ANGUS CLARK
6SPENCERGREEN
7WILLHAWKINS
8STEVENHOGAN
9HARRYJACKSON
10LACHLANMILLS
11HENRYMOORE
12LUKEWARD
COACHSTEVECASEY
MANAGERAARONMILLS
SCORERBRADWARD

 

 


 

Under 12 Development Blue Team

1TEJASASHOK
2THEODOREBACALAKIS
3HAMISHCLARK
4HENRYEDWARDS
5ELLIOTTGILLMAN
6JIMGRECIAN
7LAKSHDEEPLUDHER
8ISAACPAINE
9HARRISONRECK
10AUSTINTSINGOS
11THEOTSINGOS
12LUKEYOUNG
COACHJACKDOYLE
MANAGERCRAIG GRECIAN
SCORERJOHNBACALAKIS

 

 


 

 

Under 12 Development Maroon Team

1ANGUS DURKIN
2GEORGEHARRISON
3ZACHHARVEY
4SAMJONES
5TOMKEWLEY
6JOEYLANER
7COOPERLUSH
8OWENMONTGOMERY
9OSCARNIXON
10ISAACNIXON
11DOMINICSCOTT
12LUKESENTANCE
COACHBLAKEWRIGLEY
MANAGERANDREAMERCER
SCORERCRAIG NIXON

 


 

 

Under 13 Girls Challenge Team

 

 


 

 

Under 13 Boys Championship Team

1DAMONBASS
2OSCARBODIMEADE
3ANDYCORRIE
4JAYDENDRAPERCAPT
5HARRYFROSTVCAPT
6MITCHELLHARTSHORN
7FINDLAYJONES
8SAMLEWIS
9FERGUSMcFADYEN
10FRANCISPIPER
11CAMERONPLACKETT
12BLAKEROY
COACHIANREEVES
ASSIST COACHJACKDOYLE
MANAGERMICHAELCORRIE
SCORERCHRISTIELEWIS

 


 

 

Under 13 Boys Development Ballina Team

1JAMESBRANDON
2TEDCHALLENOR
3FLYNNCLEARYVCAPT
4CALLAHANCONDON
5HARRYGULLIVER
6SAMKEWLEYCAPT
7ANGUS McLEAN
8SAMPATRICK
9JACKTHOMPSON
10WILLIAMTOZER
11MATTHEWWALKER
12SAMWALLWORK
COACHAARONMILLS
MANAGERMARKGULLIVER
SCORERDAVEFIELDING

 


 

 

Under 13 Boys Development Ipswich Team

1KAIANDERSON
2JETTBARKER
3NATHAN BIDGOOD
4HAYDENFARNSWORTH
5KEVINKINGSMILL
6MICHAELMALONE
7LACHLANMcCALL
8LOUISMORRIS 
9OSCARPAVEY
10LACHLANSANDERSCAPT
11HARJASSANDHU
12NICHOLASSCOTT
COACHRICHARDCLAY
ASSIST COACHMATTHEWCLAY
MANAGERAMY BARKER
SCORERNORMPAVEY

 


 

 

Under 14 Boys Championship Team

1JACKBALKINCAPT
2JESSEBENDER
3SIMRANJITDHILLON
4MATTHEWFIELDING
5JUDEKEARNEY
6KANENEILSENVCAPT
7WILL NICKELSON
8CARTERSIMPSON
9OLIVERSKERL
10TOMSTUBBIN
11CALLUMVIDLER
12JAMESYOUNG
COACHBRYANHADDEN
MANAGERMARKKEARNEY
SCORERMELINDABALKIN

 


 

 

Under 14 Boys Development Maroon Team

1SHELDONBEDFORD-PARSONS
2WILLIAMBIRCHLEY
3RILEYDUDGEON
4TOMHALLIONCAPT
5JOCKHORTON
6JOEMCKENNA
7MATTHEWPEREIRA
8LACHLANRECK
9MILANREJI-SKARIA
10GEORGETRACEY
11JACOBTURNER
12LACHLANWARE
COACHMARKREDMOND
MANAGERSTEVEWARE
SCORERMAXPARSONS

 


 

 

Under 14 Boys Development Blue Team

1TOMHALLAM
2WILLHANLON
3SAXONJEH
4ANGUS KELLY
5JOHNMORRISSEY
6BILLYNUSSCAPT
7HAYDENO'CONNOR
8CHRISTIANROSOLEN
9JUDESETON
10JOESORBY
11JAKESTORER
12BAILEYWESTMAN-CARTER
COACHTOMHADDEN
MANAGERGAVINNUSS
SCORERKYLIEDOWNES

 


 

 

Under 15 Girls Challenge Team

 

 


 

 

Under 15 Boys Championship Team

1HARRISONCLENCH
2LACHLANHARTSHORN
3JOHNJOYCE
4HAMISHMcDONALD
5CHARLESMOORE
6DANO'CONNOR
7DANSEATON
8WILLSHEEDY
9LUCIUSSTOCKDALE
10CHARLIETHOMAS
11ANGUS TOLHURST
12HUGHWEIBGENCAPT
COACHCOLWADE
MANAGERMARKWEIBGEN
SCORERNICKTHOMAS